Mes vertiname ir saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Apačioje rasite mūsų taikomą privatumo politika.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Kokie asmens duomenys renkami?

• Jūsų pateikta informacija: gyvenamoji vieta (adresas), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas. Šie duomenys gaunami, kai atliekate savo užsakymą.
• Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis). Šie duomenys gaunami iš karto ir naudojami svetainės analizei.

Kur naudojama jūsų informacija?

Informacija naudojama šiais tikslais:
• Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją ir prekių išsiuntimui per mūsų tiekėją.
• Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius (uždėti varnelę), kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.
Šią informaciją mato tik elektroninės parduotuvės sixpack.lt valdytojai.

Kam galime atskleisti jūsų duomenis?

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais:
• Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
• Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Kaip saugoma Jūsų informacija?

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų teisės.

Kiekvienas vartotojas turi teisę:
• Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą.
• Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis.
• Kreiptis su prašymu panaikinti visus asmens duomenis.
Su prašymu ar esant kitiems klausimas galite kreiptis telefonu +370 66 800080 arba el. paštu info@sixpack.lt

Kam naudojami slapukai?

Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.