Pristatymo būdai

Savo pirkėjams siūlome rinktis iš šių pristatymo būdų:

Vilniuje prekes galite atsiimti Elbingo g. 87, Pilaitės mikrorajone. Kadangi šiuo adresu yra mūsų sandėlys, o ne fizinė parduotuvė, atsiėmimo laikas derinamas individualiai, kad galėtumėte savo prekes atsiimti jums patogiausiu metu! Atsiėmimas galimas ir savaitgaliais.

Jei pasirinkote šį užsakymo būdą, po užsakymo pateikimo su jumis susisieksime ir suderinsime jums patogų atsiėmimo laiką.

Gaukite prekes į jums artimiausią LP Express terminalą. Užsakymo atlikimo metu, pasirinkite, į kurį terminalą prekes pristatyti ir jas gausite vos per 1-2 d.d.!

REKOMENDUOJAME šį pristatymo būdą!

Rinkitės šį pristatymo būdą, jei norite, kad LP Express kurjeris jūsų užsakytas prekes įteiktų jums tiesiai į rankas. Pristatymo trukmė vos 1-2 d.d., o dėl tikslaus pristatymo laiko su jumis susisieks kurjeris tiesiogiai jūsų užsakyme nurodytu tel. nr.!

Šiuo būdu siunčiamos prekės yra siunčiamos jūsų nurodytu adresu saugia, registruota siunta. Priklausomai nuo siuntos dydžio, ji bus pristatyta tiesiai į namus arba gausite informacinį pranešimą apie jums atkeliavusią siuntą, kurią atsiimsite iš artimiausio pašto skyriaus.

Atsiskaitymo būdai

Savo pirkėjams siūlome rinktis iš šių atsiskaitymo būdų:

Šis atsiskaitymo būdas galioja tik tuo atveju, jei prekes atsiimate patys Vilniuje arba pasirenkate pristatymą Vilniuje į rankas.

Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, po užsakymo pateikimo el. paštu gausite mūsų banko sąskaitos numerį bei instrukcijas, kaip atlikti pavedimą.

Pinigų įskaitymo trukmė priklauso nuo to, iš kokio banko atliekate pavedimą. Jei pavedimą atliksite iš Swedbank arba SEB banko sąskaitų, pavedimas įskaitomas per kelias minutes. Pavedimą atliekant iš kitų bankų, įskaitymas užtrunka iki kelių valandų.

Užsakymas išsiunčiamas arba paruošiamas atsiėmimui (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo) po to, kai pavedimas pasiekia mūsų sąskaitą.

Šiuo būdu atsiskaičius už prekes, pinigai mūsų sąskaitą pasiekia vos per kelias minutes, tad tai yra greičiausias būdas atsiskaityti.

Šis atsiskaitymo būdas yra saugus, nes jis vykdomas per patikimas Montonio ir Paysera sistemas.

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis.
Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.

Šie mokėjimo būdai apima mokėjimus Lietuvos pašto skyriuose, Paypost kioskuose, Maxima ir Perlo kasose bei mokėjimą grynaisiais banke.

Mokėjimas inicijuojamas per Paysera sistemą.